סימולטור טיסה

סימולטור ביתי להטסת טיסנים ורחפנים – המתנה המושלמת לתקופת הקורונה

תקופת הקורונה היא ללא ספק מהמאתגרות ביותר שידענו, כמו גם אחת התקופות הבעייתיות ביותר מבחינתם של ילדים בכל הגילאים, הנדרשים להעביר שבועות על גבי שבועות בבית בלי האפשרות לצאת למסגרות החינוך ולהעביר את זמנם עם חברים ותחביבים אשר אהובים עליהם. לכן שואפים הורים רבים להקנות לילדיהם מושאי עניין פרודוקטיביים בהם יוכלו לעסוק בבית גם בתקופה של סגר וריחוק חברתי מחמיר. סימולטור להטסת טיסנים, רחפנים וכלים נוספים נהוגי שלט רחוק יכול לספק להם שעות ארוכות של עניין והנאה וגם להקנו להם כישורים אמיתיים ומועילים "על הדרך".

ללמוד להטיס כלים רבים בלי לצאת מהבית – סימולטור טיסה לכלים מופעלי שלט רחוק

עשר או עשרים השנים האחרונות בהחלט היו רוויים בהתפתחויות טכנולוגיות מהירות ביותר אשר משנות את העולם בו אנו חיים לבלי היכר. גם בתחום הכלים השונים שניתן להפעיל בשלט רחוק (מה שאנשים רבים יחשיבו כ"צעצועים", אך הקרובים לתחום יחשיבו כתחום עיסוק מכובד לכל דבר ועניין…) אנו עדים להתפתחויות מהירות ביותר אשר משפיעות בצורה ישירה גם על העולם שמסביבנו. רחפנים מהווים דוגמה מצוינת לכך – מה שנחשב לגימיק חדש ולא ממש ברור רק לפני כעשור הפך כיום להיות אחד הדברים הנפוצים והשגרתיים ביותר שניתן למנות. בכל פעם שהולכים לחוף הים, בחתונות ואירועים חגיגיים רבים, בשירות המשטרה או במסגרות רבות אחרות – הרחפנים התרבו בשנים האחרונות בקצב מסחרר וכיום הם בכל מקום!

סימולטור להטסת רחפנים, טיסנים וכלים נהוגי שלט רחוק נוספים יכול, אם כן, לאפשר לילדים שלכם, או לכל אחד אחר במשפחה לצורך העניין, ללמוד כיצד להטיס כלים אלו בצורה מושלמת ומפורטת, בלי לצאת מהבית. כאשר על כולנו נגזר לשבת בבית למשך שבועות בלי לצאת לפעילויות חברתיות בחוץ, מדובר לא רק בתחליף טוב ל"דבר האמיתי", אלא גם בכלי למידה ראשון במעלה המסוגל לדמות את הטסת אותו כלי בצורה מושלמת, וכך מאפשר לפתח כישורי הטסה אמיתיים לכל דבר ועניין. בדיוק כפי שטייסים מקצועיים מתאמנים על סימולטור טיסה לפני שהם יוצאים להטיס מטוס באמת, כך כל מי שמתעניין בהטסת רחפן, טיסן, מסוק על שלט או כל כלי אחר יכול ללמוד את מלאכת ההטסה לפרוטרוט באמצעות הסימולטור המדויק, על מנת שכאשר החיים יחזרו למסלולם וכולנו נוכל לצאת ולהיפגש שוב "כמו פעם", ניתן יהיה להטיס בבטחה ובמקצוענות את הכלים האמיתיים.

לרכוש ולשפר יכולות גם בתחום הטיסה

הסימולטור להטסת טיסנים, מסוקים, רחפנים וכלי שלט רחוק אחרים אמנם מדמה באופן מדויק את ההטסה של כלים אלו, אך מסייע בפועל גם לסגל ולהתאמן על כישורי טיסה "אמיתיים" כאלו הנדרשים מטייס המטיס מטוס. במיוחד כיום, קיימים קווי דמיון רבים בין הטסה של רחפן או טיסן לבין הטסה של מטוס או מסוק אמיתיים. בדיוק כפי שמטיסים של כלי טיס בלתי מאוישים בשירות הצבא, אשר לפעמים גדולים ומתוחכמים לא פחות מאשר מטוסים "רגילים", מסגלים לעצמם ידע וכישורים נחוצים בעלי זיקה ברורה לעולם הטיס והתעופה, כך גם בסימולטור של טיסנים ורחפנים. אנשים המתמחים בסימולטורים אלו מסגלים לעצמם גם כישורי נטיסה שונים, אשר יהפכו לאחר מכן לימודי טיס "אמיתי" לקלים ונגישים הרבה יותר.

כלומר, ילד אשר יושב כיום, בזמן סגרי הקורונה המייאשים, ומתאמן בסימולטור הביתי שלו על הטסה מדויקת של רחפן, טיסן אן מסוק, מחזיק בסיכויים טובים הרבה יותר להצליח וללמוד כיצד להטיס מטוס או מסוק אמיתי בעתיד, במידה ויתעניין בכך. בהחלט, זוהי אחת הדרכים הטובות ביותר להעביר את הסגר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *